
Sokkoló! Ököllel ütötte élettársát az ittas férfi, a járókelők léptek közbe
Most 10 évet kapott.
Ilyen most az állapota.
Kiskunhalason, a Petőfi utcában egy hároméves gyermeket gázolt el egy személyautó. A gyermek váratlanul a parkolóból szaladt ki az úttestre, ezért a sofőrnek nem volt ideje megfelelően reagálni, így elütötte őt. A gyermek súlyosan megsérült, a mentők a helyszínen ellátták majd kórházba szállították. Jelenleg félpályás útlezárás van érvényben - írja a DélalföldInfo.

Most 10 évet kapott.


Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.