
„17 percig halott voltam – hátborzongató felismerés kerített hatalmába a halál pillanatában”
A halál árnyékából tért vissza.
Az építési és közlekedési miniszter a Facebook-oldalán jelentette be a változásokat.
Megújulnak a pályaudvarok! Az Építési és Közlekedési Minisztérium irányítása alatt 10 nagy forgalmat bonyolító vasúti pályaudvart fogunk újjáépíteni
– kezdi Lázár János a bejegyzését.
A miniszter ezt követően kifejti, hogy a fejlesztések egyik állomása a debreceni főpályaudvar, ahol a vasútüzemet szétválasztjuk a kereskedelmi funkcióktól és ezeket pedig a magánberuházók számára hozzáférhetővé teszik.
Debrecen számára kiemelt fontosságú a vasúti közlekedés megkönnyítése – és ezzel az új konstrukcióval teremtünk új munkahelyeket, és adunk új funkciót a kihasználatlan tereknek
– tette hozzá.
A halál árnyékából tért vissza.
Félpályán halad a forgalom az érintett útszakaszon.
Vérfagyasztó felvétel kering az interneten.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.