
Aggasztó dolgokat lát 2025-re a Covidot megjövendölő jós
Nicolas Aujula baljós előrejelzést tett az idei évre.
Zavarta a szelfizésben a gáton...
Ilyet még tényleg nem láttunk! Magyar Péter a ki tudja hányadik magamutogató szelfizés közben felháborító módon egyszerűen leintett egy önkéntest, hogy ne lapátoljon, hagyja abba az árvízi védekezést mert a zaj zavarja felvétel közben – írja a Ripost.
Aki kíváncsi a lényegre, minden benne van ebben a másokat alázó, lekicsinylő mozdulatban...
Egyébként azt is lefotózták, hogy Magyar Péter VIP sátrat építtetett magának a gátra, hogy a "látványmeló" és a posztolgatások között a lehető legkényelmesebben kipihenhesse magát... A fénykép már körbejár a közösségi médiában.
Nicolas Aujula baljós előrejelzést tett az idei évre.
Egy magyar férfit arra kényszerítettek, álljon be az ukrán seregbe.
Egy világító zöld színű madár kavart felháborodást
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.