
Gyomorforgató: A „bulizós anyuka” alkoholmámorban úszó szexpartikat szervezett tiniknek
Kíméletlen büntetést kapott.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA sokkoló pillanatról videófelvétel is készült.
Döbbenetes videó látott napvilágot, amely egy Kínába tartó repülőgépen készült: a közösségi médiában is megosztott felvételen az látható, amint két utas elválaszt a nagymamájától egy síró kislányt, majd bezárják a mosdóba.
Ha abbahagyod a sírást, a néni visszavisz a nagymamához
- hangzik el a videóban, mialatt a továbbra is zokogó kisgyermek próbál kijutni a mosdóból.
A szörnyű esetre augusztus 24-én került sor, egy délnyugat-kínai városból, Guiyangból Sanghajba tartó járaton. A hírek szerint a síró gyerek nagymamája engedélyt adott a két női utasnak - akikkel nem álltak rokonságban -, hogy "móresre tanítsák" az unokáját, mialatt az incidensben érintett egyik nő azzal védekezett, csak meg akarta nyugtatni a kislányt, annak érdekében, hogy a többi utas békében utazhasson.
A közösségi médiában közzétett felvétel - amelyet azóta már töröltek - hatalmas felháborodást váltott ki, a rendőrség pedig időközben megerősítette, hogy tudomást szereztek az esetről, és folyamatban van a panaszok átadása az illetékes osztályoknak - írja a Mirror.

Kíméletlen büntetést kapott.

Combcsonttöréssel műtötték a fiatal lányt.

A volt miniszterelnök maga is kiment megnézni a BL-döntőt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.