
Mellbevágó közleményt adtak ki a budapesti időjárásról
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolMegdőlt a fővárosi hajnali melegrekord szombaton – közölte a HungaroMet Zrt. vasárnap a honlapján.
Azt írták: szombaton is folytatódott a kánikula, egyes területeken hajnalban is 20 Celsius-fok felett maradt a hőmérséklet.
Hozzátették: szombaton reggel a fővárosban a János-hegyen csak 23 Celsius-fokig hűlt le a levegő, így 0,2 fokkal megdőlt az erre a napra vonatkozó legmagasabb minimum-hőmérséklet fővárosi rekordja.
Emlékeztettek: erre a napra a korábbi rekord 22,8 fok volt, amelyet 2023-ban, Budapest Lágymányos meteorológiai állomáson mértek.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre