
Szörnyű balesettel indul a reggel.
Rettenetes balesetről számolt be honlapján az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság, ugyanis villanyoszlopnak ütközött egy gépkocsi Százhalombattán az Erőmű úton, az Eperfa utca közelében. A százhalombattai létesítményi és az érdi hivatásos tűzoltók siettek a helyszínre, értesíteni kellett a mentőket és az áramszolgáltató szakembereit is, ugyanis az ütközés következtében megdőlt a villanyoszlop. Az érintett útszakasz lezárásra került.
A rendőrség nyomozást indított a baba halálának ügyében.
Éles emlékeztetőként szolgál esete.
Villámcsapás ölte meg a fiatal brókert.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.