
„Hős volt” – tengerbe fulladt, hogy saját fiát megmentse
12 éves fiát próbálta kimenteni a tengerből.
A Soroksári úton végeznek műszaki mentést.
Összeütközött egy kisteherautó és egy gépkocsi Budapest IX. kerületében, a Soroksári út és a Dandár utca találkozásánál, a Haller utca közelében.

Ráfutásos baleset történt. A műszaki mentést a fővárosi hivatásos tűzoltók végzik. A helyszínen társszervek is dolgoznak. Az érintett útszakaszon forgalomkorlátozásra kell számítani – írja a katasztrófavédelem.

12 éves fiát próbálta kimenteni a tengerből.


Sokan a légtisztítóktól várják az otthoni enyhülést.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.