
Másfélmillió forint gyűlt össze a kis Léninek: egyre közelebb kerül a család ahhoz, hogy a nyolcéves autista kisfiú megszólalhasson
Léniért érkezett a sok motoros Miskolcra.
Ezekben a percekben is mentenek.
Összeütközött egy vonat és egy személyautó Mérán. Az ütközés következtében a gépkocsi a mozdony alá szorult. Az encsi hivatásos tűzoltók drótkötél segítségével kihúzták a járművet a vonat alól. A műszaki mentés keretén belül feszítővágó segítségével szabadítják ki a jármű utasait – írja a katasztrófavédelem.
Léniért érkezett a sok motoros Miskolcra.
Kővári Edit kendőzetlen őszinteséggel beszélt erről.
Mindent megtettek az kicsiért.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.