
Felfedezték a világ legnagyobb pókhálóját, több százezer póknak ad otthont
Ettől borsózni fog a hátad!
Hat fuldoklót mentettek ki a mentők. Az eset körülményeit vizsgálják.
Csütörtökön a dunaszerdahelyi járásba, Jányokhoz riasztották a szlovák rendőröket. A mentőszolgálat a Facebook-oldalán számolt be róla, hogy két mentőautó és egy mentőhelikopter is érkezett a Kis-Dunához, miután felborult egy kishajó és hat személy fuldoklott a folyóban.
Az eset körülményei egyelőre nem ismertek – írja a Paraméter. Úgy tudni, hogy egy személyt kellett ellátni a helyszínen.

Ettől borsózni fog a hátad!

Videóban beszélt erről a miniszterelnök.

A német kormány elhatározta, hogy ha kell, akkor mindenkit berántanak a seregbe.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.