Németh Szilárd: februárban is a magyar családok kapták legolcsóbban az áramot és a földgázt Európában

A rezsicsökkentés fenntartásáért felelős kormánybiztos közösségi oldalán számolt be az örömhírről.



Megosztás
Szerző: N.T.
Létrehozva: 2024.03.12.
Módosítva: 2024.03.12.
Németh Szilárd Európa rezsicsökkentés földgáz

Európában 2024 februárjában is – az egy évtizede bevezetett rezsicsökkentésnek köszönhetően – a magyar családok kapták legolcsóbban a háztartási villamosenergiát és földgázt írta a rezsicsökkentés fenntartásáért felelős kormánybiztos kedden Facebook-oldalán.

éjszaka, éjjel, sötét, lámpa, áram, áramszünet, áramkimaradás,
Fotó: Shutterstock

Németh Szilárd – aki a Magyar Energetikai és Közmű-szabályozási Hivatalt jelölte meg forrásként – azt írta, hogy az összehasonlítás az úgynevezett végfelhasználói árakon alapul, amelyet a fogyasztók kifizetnek, és az tartalmazza a rendszerhasználati díjat is. 

 

 









Top hírek





Hírlevél-feliratkozás

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.