
Gyilkossággal vádolják az anyát – szúrt sebekkel találták meg 3 éves kislányt!
Az eset nagy felháborodást váltott ki a helyi közösségben, és felvetette a mentális egészség szerepének kérdését a tragédiában.
Orbán Viktor miniszterelnök megérkezett az EU-csúcsra.
Orbán Viktor Facebook oldalán közzétett videóban jelentkezett be a brüsszeli EU-csúcsról.
Elmondta: a legfontosabb téma az asztalon Ukrajna Európai Uniós csatlakozása. Át akarják rajtunk nyomni, hogy Ukrajnával minél hamarabb kezdjük meg a tárgyalásokat és minél hamarabb vegyük fel őket az Európai Unió tagjai közé. Szerintünk Ukrajna csatlakozása katasztrofális következményekkel járna Magyarország, de az egész Európai Unió számára is. Nyilvánvaló, hogy tönkretenné az európai gazdákat, tönkretenné az európai unió költségvetését, korrupciót és állandó háborús veszélyt honosítana meg Európában - szögezte le a videóban Orbán Viktor.
A felkészülés nem volt elegendő, a döntés előkészítetlen, Magyarországról világosan látszik, a mostani feltételek mellett, a mostani állapotban Ukrajna gyors uniós csatlakozása nem időszerű, nem is szabad támogatni
- hangsúlyozta a kormányfő.
Az eset nagy felháborodást váltott ki a helyi közösségben, és felvetette a mentális egészség szerepének kérdését a tragédiában.
Nem tudja kit válasszon.
Halva született csecsemő maradványait találták meg egy tisztítóműhelyben Louisianában, miután véletlenül a mosodai ruhák közé került a temetkezési szolgáltató hibájából.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre