
Megbolondult az időjárás: drasztikus hideghullám és hóviharok sújtják Észak-Kínát
Szokatlanul hideg időjárás és hóviharok sújtották hétfőn Kína északkeleti részét; több száz iskolát zártak be, és több száz repülőjáratot kellett átütemezni, miközben az északi tartományok kormányai a fűtés korábbi elindítására készülnek.
A vasárnap óta tartó hidegfront erős szelet és havazást hozott Kína észak- és északkeleti részébe, felfüggesztve emiatt az iskolai tanítást, buszközlekedést, és több üzlet bezárt. A legészakibb részen fekvő Hejlungcsiang tartományban vasárnap vörös riasztást adtak ki hóviharok miatt.

A központi meteorológiai megfigyelőállomás szerint egyes területeken 8-10 centiméter hó hullhat, számos régióban pedig hirtelen lehűlést jósolnak, de több más területen is narancssárga riasztást adtak ki hóviharok miatt.

Top hírek

„Túl keményen edzettem az edzőteremben, 32 évesen két halálos szívrohamot kaptam”
A férfi figyelmen kívül hagyta a tüneteit.

Orbán Viktor: Nem csoda, hogy a gazdák fel vannak háborodva!
Erős és fontos részlet a Patrióta interjúból.

Majdnem eltűnt, ma megint menő a születésnapos budapesti troli – Galéria
A trolibusz több mint 90 éves.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre