
Orbán Viktor elárulta: itt tart a húsvéti előkészületekkel
A kormányfő a sonkát már beszerezte, de ez még hátra van.
Rálőtt a francia rendőrség egy nőre kedd délelőtt a párizsi metróban, aki szemtanúk szerint terrortámadással fenyegetődzött és azt kiáltotta, hogy Allah akbar - közölték rendőrségi források.
A rendőrök az utasok riasztása nyomán léptek fel a testét teljesen elfedő muzulmán öltözéket, abaját viselő nővel szemben, aki azzal fenyegetődzött, hogy robbanóeszköz van nála. A rendőrök a Francois Mitterrand Nemzeti Könyvtár megállójában félreállították a nőt, miközben kiürítették a megállót.

Miután a nő ellenállt a hatósági intézkedésnek, és azzal fenyegetőzött, hogy "mindent felrobbant", a testi épségüket féltő rendőrök hasba lőtték. A nőt életveszélyes állapotban kórházba szállították - jelezte a párizsi ügyészség, amely arról is tájékoztatott, hogy sem a nőnél, sem az átvizsgált metrómegállóban nem találtak robbanóeszközt.

A kormányfő a sonkát már beszerezte, de ez még hátra van.

A 35 éves nő egész addigi élete a feje tetejére állt.

Egy Facebook-oldalra vezető link jelent meg a radnaimark.hu oldalon.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.