
Nincsenek szavak: lezuhant, majd halálos sérüléseket szenvedett egy 15 éves fiatal
Olyan súlyosan megsérült, hogy szinte azonnal meghalt.
A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket.
Hatalmas csattanás: összeütközött három autó Budapest XX. kerületében, a Gyáli úton, az M5-ös autópálya bevezető szakasza felé szerda éjszaka.
A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanították a járműveket. Mentő is dolgozik a pesterzsébeti helyszínen, ahol a munkálatok idejére forgalomkorlátozásra kell számítani – közölte szerda este negyed tizenegy körül a katasztrófavédelem.
Olyan súlyosan megsérült, hogy szinte azonnal meghalt.
A fiúnak egy erdőben veszett nyoma.
Elhagyatott ösvényéneken ólálkodik.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.