
„Élvezd!” – kívánták barátai az első randira készülő nőnek, akinek már csak a holtteste került elő
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A következő napokban meleg lesz az idő.
Vasárnap sok napsütés várható, de mellette megnövekedhet a gomolyfelhőzet. Zápor, zivatar elszórtan fordul elő, főleg a keleti területeken. 25 és 31 fok közé melegszik a levegő.
Hétfőn a sok napsütést nyugat felől fátyolfelhők zavarják, de ebből csapadék nem alakul ki. A déli, délkeleti szél megerősödik. Visszatérhet a szeptemberi kánikula, több helyen mérhetünk 30 °C-ot.
Kedden egy gyenge hidegfront okoz felhősödést és szélerősödést, de zápor csak néhol fordul elő. 25-30 fok valószínű – írja a Köpönyeg.
Szerdán napos, gomolyfelhős, és továbbra is nyárias időre van kilátás. 27-29 fok körüli értékeket mérhetünk.
„Számottevő fronthatás nem terheli szervezetünket. A frontérzékenyek javulást tapasztalhatnak. Jelentősebb, egészségi állapotot befolyásoló időjárási tényezőre nem kell számítani, a legtöbb időjárás okozta tünet enyhül, illetve megszűnik. A sok napsütés pozitívan befolyásolja hangulatunkat, ezért ajánlott kihasználni a kellemes időjárást és minél több időt a szabadban tölteni” – összegezte dr. Pukoli Dániel.
Megdöbbentő részletek derültek ki.
A lángok a ház tetőszerkezetére is átterjedtek.
A rendőrség egy 28 éves férfit gyanúsít.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.