
"Egyszer-egyszer jön valami, amitől a szegény emberek gazdagok lehetnek - ez is ilyen"
Egy merész döntés elég volt ahhoz, hogy gazdag legyen.
A rendőrök elterelik a forgalmat a baleset által érintett útszakasztól.
A 84-es számú főúton baleset történt. Egy személygépkocsi Újkér irányából Nemeskér felé haladt, amikor a 90-es kilométerszelvénynél egy út szélén álló fa rádőlt a gépkocsira – tájékoztatott a rendőrség.
A balesetben a jármű 39 éves utasa olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen életét vesztette.
A szemle és a műszaki mentés idején a forgalom rendőri irányítás mellett halad. A forgalmat Lövőnél Sopronhorpács felé, Újkérnél pedig Egyházasfalu irányába terelik.
Kérik a gépjárművezetőket, hogy az adott útszakaszon körültekintően és türelmesen közlekedjenek!
Egy merész döntés elég volt ahhoz, hogy gazdag legyen.
Ezúttal sem kegyelmez az időjárás.
A hatóságok új bizonyítékokra bukkantak.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.