
Tragédia: orvosi rendelőnél, vizsgálatra várva gázolta el anyját egy fiú tolatás közben
Az idős asszony súlyos sérüléseket szenvedett.
A 41 éves férfi a lakásából indult el, azóta nem adott életjelet.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVI. Kerületi Rendőrkapitányság eljárást folytat az ismeretlen helyen tartózkodó Szabó Gábor ügyében. Az eddigi információk szerint a 41 éves férfi XVI. kerületi lakásából ismeretlen helyre távozott, a rendőrök jelenleg is keresik. Szabó Gábor 175 cm magas, zömök testalkatú, barna hajú, barna szemű - írja a Police.hu, ahol a férfi fotóját is meg tudod nézni.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság XVI. Kerületi Rendőrkapitánysága kéri, hogy aki Szabó Gábor tartózkodási helyéről információval rendelkezik, akár névtelensége megőrzése mellett tegyen bejelentést a nap 24 órájában elérhető, 06-80-555-111-es Telefontanú zöldszámán, illetve a 112-es díjmentes segélyhívó számon.

Az idős asszony súlyos sérüléseket szenvedett.

Műszaki hiba történt – közölte a katasztrófavédelem.

Körte alakú gázfelhő vette körül a csillagközi objektumot.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.