
Csak a legjobbak mennek át: kifogna rajtad a matek érettségi?
Kiderül az igazság: elég lennél a matek érettségihez?
Véget ér a meleg, nyárias idő, megérkezik az őszi csapadék.
Miközben a hétvége első napján hétágra sütött a nap és meleg, száraz idő volt, addig vasárnapra elromlik az időjárás. Megélénkül az északnyugati szél, miközben erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, és elszórtan záporok és zivatarok fogják felfrissíteni a levegőt. A hőmérséklet is csökken minimálisan, 24 és 29 Celsius-fok közötti értékeket mérhetünk – számolt be róla a Köpönyeg.hu.

Északnyugat felől pedig egy gyenge hidegfront fog érkezni az országba. Fronthatás azonban nem fogja terhelni az erre érzékenyek szervezetét. A magas UV-sugárzás pedig még a felhős időjárás mellett is velünk marad továbbra is.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat pedig országszerte citromsárga riasztást adott ki a hét utolsó napjára a viharok és a villámok esélye miatt.

Kiderül az igazság: elég lennél a matek érettségihez?

Elképesztő hármas karambolról érkezett hír kedd reggel.

Legalább nyolc Nagylábú észlelést jelentettek öt nap alatt.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.