
Nyitrai Zsolt bemutatta, így táboroznak a cukorbeteg gyermekek a kormány jóvoltából – Videó!
Magyarország Kormánya támogatja a cukorbeteg gyermekek nyári táboroztatását.
A miniszterelnök főtanácsadója egy videót töltött fel a Facebook-oldalára, amelyben többek között arról számol be, hogy hány cukorbeteg gyermek él hazánkban.
Nyitrai Zsolt a bejegyzésében így fogalmazott:
Hazánkban több mint 1 millió cukorbeteg él, közülük pedig közel 5000 gyermek 1-es típusú diabéteszes. Magyarország Kormánya támogatja a cukorbeteg gyermekek nyári táboroztatását. Eddig közel 5000 diabéteszes gyermek vett részt az Erzsébet-táborokban. Itt a fiatalok biztonságban, szakszerű felügyelet mellett tölthetik nyári szabadidejüket, és ezen idő alatt a szülők is nyugodtan kikapcsolódhatnak. A cukorbeteg-közösségek számíthatnak Magyarország Kormányának támogatására.
A miniszterelnök főtanácsadója korábban képeket is megosztott a diabétesszel élő gyermekek nyári táboroztatásáról.
Top hírek


Eltűnt egy 17 éves lány a XV. kerületből - Látta valaki?
Október 12-én látták utoljára.

Fiatalok, figyelem: ma van az utolsó lehetőség erre az ösztöndíjra jelentkezni!
Mutatjuk a tudnivalókat még a végső határidő lejárta előtt.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre