
Bejelentették: Krasznahorkai László kapja az irodalmi Nobel-díjat
A Kossuth-díjas magyar író kapja az irodalmi Nobel-díjat.
A balesetben többen megsérültek.
Egy kamion és egy kisbusz ütközött össze, többen megsérültek a balesetben – számoltak be a hírről a police.hu oldalán.
Mint írták, baleset történt az 55-ös főút 113-as kilométerszelvényében, Pörböly belterületén. Egy kamion és egy munkásokat szállító kisbusz ütközött össze eddig ismeretlen okból. A balesetben többen megsérültek. A forgalom rendőri irányítás mellett, félpályán halad. A rendőrök arra kérik az arra közlekedőket, hogy fokozott óvatossággal közelítsék meg az érintett útszakaszt. Az erős forgalom miatt torlódás várható – írták.
A Kossuth-díjas magyar író kapja az irodalmi Nobel-díjat.
Az október elsejétől érvényes mentességet igényelni kell.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.