
Szóvá tette a hangos telefonálást, az életével fizetett érte – Hét gyermek maradt apa nélkül az értelmetlen vita miatt
Egy mindennapos vita tragédiába fulladt.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolSzörnyű baleset történt vasárnap a 77-es úton.
A 77-es számú főúton, Veszprém és Nemesvámos között eddig ismeretlen körülmények között három autó összeütközött vasárnap a kora délutáni órákban. A közlekedési balesetben egy férfi a helyszínen meghalt, két személy súlyos sérülést szenvedett – írja a Police.hu.

Az adott útszakaszt a rendőrség a szemle és a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárta.
A katasztrófavédelem értesülése szerint az egyik járműbe beszorult egy ember, őt a veszprémi hivatásos tűzoltók szabadították ki és adták át a mentőknek, valamint egy mentőhelikopter részt vett a mentésben.

Egy mindennapos vita tragédiába fulladt.

Nem bírta elviselni a visszautasítást.

A nyomozók már le is zárták az ügyet.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.