
Fájhat a fejünk: kettős riasztást adtak ki az egész országra
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolAlaposan próbára teheti az embereket az e heti időjárás.
Míg kedden „csak” a magas középhőmérséklet teszi próbára az embert, szerdán szinte az egész országban zivatar is társul a kánikula mellé, mely csütörtökön tovább keseríti a nyaralók és a dolgozók életét – derül ki az Országos Meteorológiai Intézet veszélyjelzéseiből!

S hogy miképp alakul az időjárás az előttünk álló napokon? Mutatjuk!
Kedden hajnalban és estefelé elvétve előfordulhat ugyan zápor, zivatar, de alapvetően napos, gomolyfelhős időre van kilátás. 32-33 fok körüli országos kánikula várható. Az ÉNy-i szél megélénkül.
Szerdán gyakran erősen megnövekszik a gomolyfelhőzet, és főleg az északi országrészben alakul ki, akár több hullámban is zápor, zivatar. Sokfelé megerősödik az ÉNy-i szél. Mindehhez 32-37 fokos hőség társul.
Csütörtökön erősen felhős lesz az ég, és többfelé fordulhat elő eső, zápor, zivatar. Az északnyugati szél élénk marad, miközben 25 és 35 fok között változik a hőmérséklet – szól a köpönyeg.hu meteorológiai portál prognózisa.
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre