
Ingyenes minifesztivál Balatonföldváron: tele lesz sztárokkal az MVM BalatONkoncert
Különleges víziszínpad várja a bulizni vágyókat.
A baleset miatt egy sávot lezártak. Erre lehet kerülni.
Hét kilométeres a torlódás az M1-es autópályán Budapest felé, miután a 149-es kilométernél, Lébény térségében három személyautó ütközött össze péntek délután – közölte az Útinform.
A honlapjukon azt írták, hogy a baleset miatt egy sávot lezártak a sztrádán. Javasolják, hogy aki teheti a 160-as jelű Mosonmagyaróvár csomópontnál térjen le az 1-es főútra – írja az Útinforom.
Különleges víziszínpad várja a bulizni vágyókat.
Újra akarja kezdeni lezárt kapcsolatát a férfi.
A Kerepesi úton történt egy nagy karambol.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.