
Kattant a bilincs: a kisvárdai díler többé már nem rejteget drogot az otthonában
A díler drogbiznisze végül véget ért.
Felkavaró képek érkeztek.
Lámpaoszlopnak ütközött egy személyautó Budapest IX. kerületében, a Kvassay Jenő úton. Egy ember beszorult a járműbe. Őt a műszaki mentét végző fővárosi hivatásos tűzoltók szabadították ki, és a mentőkkel kiemelik a gépkocsiból. Az egységek áramtalanították az autót - írja a Katasztrófavédelem.hu.




A díler drogbiznisze végül véget ért.

A baleset miatt jelentős forgalmi akadály várható.

Egyetlen karcolás miatt bármelyik pillanatban elveszítheti a lábát.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.