
Háromévesen a rák ellen küzd ez a csöppség: „Az én harcos lányom”
Az édesanya nem akarta elhinni, hogy ennyi támogatást kaptak.
Zivatarveszély miatt az egész országra elsőfokú figyelmeztetést adott ki keddre az Országos Meteorológiai Szolgálat. Néhol jégeső is várható.
Az MTI-hez eljuttatott veszélyjelzésben azt írták: délelőttig az eső, zápor mellett néhol zivatar is kialakulhat. A déli óráktól, főként a Dunántúlon, több helyen is várható zivatarok kialakulása. Zivatarban helyenként rövid idő alatt 20-50 milliméter csapadék, szélerősödés, néhol kisebb méretű jég várható.
A meteorológiai szolgálat szerint a zivatarok környezetében az elsődleges veszélyforrást a villámlás jelenti. Borsod-Abaúj-Zemplén, Heves és Nógrád vármegyére felhőszakadás veszélye miatt is kiadták az elsőfokú figyelmeztetést, az intenzív záporokból, zivatarokból rövid idő alatt 25-30 millimétert meghaladó csapadék hullhat.
Az édesanya nem akarta elhinni, hogy ennyi támogatást kaptak.
Keresve sem találnánk jobb időpontot egy kiránduláshoz!
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre