
Mentőhelikoptert kellett riasztani: a heves családi vita tragikus véget ért
A hatóságokat azonnal riasztották.
A balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók mellett a társhatóságok is kiérkeztek.
Két gépkocsi ütközött össze a XV. kerületben, a Rákos út és a Széchenyi út sarkán. A balesethez a fővárosi hivatásos tűzoltók mellett a társhatóságok is kiérkeztek.
Az egyik jármű forgalmi akadályt okozott a Rákos úton, amelyet az egység a helyszínelést követően megszüntetett – közölte a katasztrófavédelem vasárnap éjszaka.
A hatóságokat azonnal riasztották.
Ellenezte a kapcsolatát, ami nem tetszett a lánynak.
Forgalomváltozásra számíthatnak az autósok.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.