
10 éves kisfiú tűnt el nyomtalanul Magyarországról, mindenhol őt keresik a rendőrök
Komáromból tűnt el a gyermek.
A baleset nem sokkal dél után történt.
Több ember is megsérült, amikor egy busz és egy teherautó karambolozott a XI. kerületi Goldmann György tér és a Műegyetem rakpart kereszteződésénél kedden, déli fél egy körül.
A rendőrök az intézkedés idejére lezárták a Petőfi hídról a Műegyetem rakpartra vezető forgalmi sávot. A forgalom a Műegyetem rakparton torlódik – közölte a rendőrség.
Komáromból tűnt el a gyermek.
Mintha egy horrorfilm helyszínén járnánk.
A 44 éves asszonynak 6 gyermeke van 6 apától, emellett már négyszeres nagymama is.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.