
Ma van a könyv világnapja! – Teszteld olvasottságod!
Könyves kvíz a könyv világnapja alkalmából
Az FBI letartóztatta azt a férfit, aki robbanószerekkel teli csomagot akart feladni a pennsylvaniai repülőtéren.
Kisebb pánik tört ki a pennsylvaniai repülőtéren. Az Egyesült Államok Közlekedésbiztonsági Hivatala (TSA) közlése szerint egy férfi robbanószerekkel megpakolt táskát akart feladni egy Floridába tartó járatra.
A 40 éves Mark Muffley poggyászvizsgálat során bukott le. Ezt követően a repülőteret kiürítették, egy részét ideiglenesen le is zárták.
A csomag átvizsgálásában a helyi bombaszakértők mellett az amerikai Szövetségi Nyomozó Iroda (FBI) is részt vett – tette hozzá a hivatal egyik szóvivője.
A poggyászban egy butánpalack mellett szemcsés porra bukkantak, mely a gyanú szerint villanópor és a kereskedelmi forgalomban lévő tűzijátékoknál használt por keveréke.
Az FBI kedd reggel letartóztatta Muffley-t, akit várhatóan csütörtök délután hallgatnak ki.
Könyves kvíz a könyv világnapja alkalmából
Az EPC szerint Ukrajna megsegítése egy fontos kérdés.
Meglepő dologról számoltak be a szemtanúk.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre