
Óriási fordulat jön az időjárásban, ennek nem fogunk örülni
Eleinte barátságosabb oldalát élvezhetjük az időjárásnak.
Az incidens Németországban történt.
Az eset Bramsche városban történt, a riasztás fél 8 körül érkezett a rendőrséghez. A hatóságok a lövöldözőt rövid időn belül elfogták. A lövöldözés magát az iskolát nem érintette, de a tanítás szünetel, a diákokat buszokkal hazaszállítják - közölte az osnabrücki rendőrség szóvivője. A helyszínt a hatóságok lezárták. Pszichológusok foglalkoznak azokkal a diákokkal és tanárokkal, akik szemtanúi voltak az esetnek.
Pillanatnyilag annyit tudni, hogy egy férfi lőfegyverrel megsebesítette saját magát és még egy embert. Egy rendőrségi Twitter-üzenet szerint egy 17 és egy 82 éves sebesültet szállítottak kórházba életveszélyes állapotban.

Eleinte barátságosabb oldalát élvezhetjük az időjárásnak.

A tragédia körülményeit még vizsgálják a hatóságok.

Garantált az öklendezés, ha a környéken jár az ember.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.