
Kettős tragédia: kézenfogva érte a halál a szerelmespárt, két baba maradt árván
Halálos baleset történt anyák napján, egy fiatal párt elgázolt egy autó, miután kiszálltak járművükből az autópálya szélén.
A hőmérő higanyszála akár mínusz hét fokig is lezuhanhat az elkövetkező napokban.
Ha csak pár napra is, de ismét kemény fagyokra kell számítanunk hazánkban.
Az Országos Meteorológiai Szolgálat sárga riasztást adott ki Baranya vármegyére a várható havazás miatt.
Szombat napközben és este a Dunántúl déli felében jellemzően lepel-4 cm, de Baranya megye térségében 5 cm-t meghaladó mennyiségű hó hullhat. Emellett az Alföld délnyugati részén is kialakulhat lepel-1-2 cm körüli (tapadó) hóréteg. A lehullott hó a délutáni órákban még várhatóan olvadozni fog.
Az Észak-Dunántúlon az erős, viharos szél hordhatja a havat. Az esti óráktól az Északi-középhegységben és az Észak-Dunántúlon is hullhat lepel - 1-2 cm körüli (tapadó) hó - írják a figyelmeztetésben.
Az előrejelzések szerint jövő héten komoly fagyokra kell számítani a hajnali órákban. Az éjszakai hőmérséklet mínusz 7 és 4 fok között alakul majd.
Halálos baleset történt anyák napján, egy fiatal párt elgázolt egy autó, miután kiszálltak járművükből az autópálya szélén.
Hamarosan megváltozik a hetek óta fennálló helyzet.
Mesés helyen történt a szörnyűség.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre