
Még most is nehéz elfogadni: sosem láthatja gyermekeit felnőni az anyuka
Csoda, ha öt évig él még.
A kardigánba öltöztetett színes gyorsétterem mindenkit lenyűgöz a lengyel városban, még azokat is, akik egyébként nem szoktak oda betévedni.
Sokan megirigyelhetik a lengyelországi gyorsétteremlánc épületét Ustronban, amelyet tetőtől talpig, illetve alaptól tetőig kötött kardigánba bújtattak. Az ötletgazda célja nem az volt, hogy így spóroljon a rezsivel, hanem ezzel akarta felhívni az arra járók figyelmét az új téli menüre. A színes, gombokkal, gallérral is ellátott meleg „ruha” elkészítése hónapokig tartott, ráadásul ezek után 50 munkás 28 napon át dolgozott azon, hogy „ráadja” az épületre az installációt.



Csoda, ha öt évig él még.

Öt vízsugárral estek neki a tűzoltók a lángoknak.

A könyvtáralapító Széchenyi születésnapja is ma van.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.