
Egy magyar lány is Jeffrey Epstein szexrabszolgája volt, őszintén beszél a történtekről
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolA milliárdos pedofil Jeffrey Epstein kiskorú szexrabszolgákból álló hálózatába került bele a magyar származású lány, aki most feltárta a vele és sorstársaival történteket.
Petronella Wyatt Londonban ismerkedett meg Robert Maxwell lányával, aki barátja orgiáira szervezett be fiatal lányokat, köztük 11–14 éves bakfisokat.
Ghislaine Maxwell legtöbbször bérelt luxuslakásokba vagy a Little St. James szigetre kísérte őket, ahol Jeffrey Epstein szexháremében töltöttek fájdalmas napokat-heteket, kiszolgálva nemcsak a milliárdos, hanem prominens vendégköre perverz vágyait is.
Hogy kikkel és mi mindent kellett megtenniük, elolvashatod a pénteki Borsban!
Top hírek


Gyászol a filmes világ: 36 évesen hunyt el a tehetséges színésznő
Hayden Panettiere-t gyászolják szerettei.

Sziklaomlás rázta meg a strandot, méterekre voltak a fürdőzők – VIDEÓ
Vörös porfelhő lepte el a partot az omlás után.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre