
„A legrosszabb nap az életemben” – születésnapján ragadta el édesapját a Parkinson-kór
Apja meghalt, mikor ő betöltötte a 20. életévét.
Budapesten az Árpád hídon hat, a Gubacsi híd felüljárójánál négy autó ütközött össze hétfőn kora reggel - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF).
Az Árpád hídon a Budáról Pestre haladó irányban ütközött össze hat gépkocsi, amelyek közül az egyik a villamossíneken állt meg. A fővárosi hivatásos tűzoltók megkezdték a karambolos autók áramtalanítását. Az OKF közlése szerint a balesethez a mentők is kiérkeztek.
A budapesti Gubacsi híd előtti felüljárón, a XX. kerületből a XXI. kerület felé tartó irányban négy autó ütközött össze. A fővárosi hivatásos tűzoltók áramtalanítják az egyik járművet, valamint a közterület-fenntartó szakembereinek értesítését kérték - közölte az OKF.

Apja meghalt, mikor ő betöltötte a 20. életévét.

Mutatjuk a hét legolvasottabb cikkeit.

Édesapja megható üzenettel búcsúzott rákos fiától.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.