
Egy hónapja veszett nyoma Renátának – rejtélyes férfi üzent az eltűnt nő családjának
Félelmetes üzenetet kapott a család!
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolElhunyt Bábel István, a PléhCsárda alapítója.
Szörnyű gyászhírt közöltek a PléhCsárda Facebook-oldalán. November 9-én meghalt Bábel István, akit rántotthús-királyként ismertek a legtöbben.
2020-ban a Metropol is meglátogatta az ország legismertebb piaci kifőzdéjét, ahol lapunknak Bábel István árulta el a legendás rántott húsok nem mindennapi méretének titkát.
A hatalmas adagok történetéről a rántotthús-király mesélt a Metropolnak.

Félelmetes üzenetet kapott a család!

Védett fajok is érintettek lehetnek.

Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.