
Hatalmas felfedezést tettek a régészek, egy 3500 éves várost sikerült feltárniuk
Ősi városra bukkantak rá a szakemberek.
Két busz ütközött össze kedd reggel a XVII. kerületi Helikopter úton, 8-an könnyebben sérültek meg – tudatta az Országos Mentőszolgálat.
Ahogy arról korábban beszámoltunk, durva baleset történt Rákoshegyen a Helikopter úton. A mentők azt írták, hogy a balesethez több mentőegységet riasztottak. A Budapesti Közlekedési Központ (BKK) a Facebook-oldalán azt közölte, hogy baleset miatt lezárták a XVII. kerületi Helikopter utat a Lőrinci út közelében.
Azt írták, hogy a 46-os autóbusz terelve közlekedik, nem érinti a Lőrinci út megállót, a 168E autóbusz szintén terelve jár és nem érinti a Lőrinci út és az Ősrepülő utca megállót. A Budapesti Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese megerősítette azt az értesülést, hogy azért kellett lezárni a Helikopter utat, mert két busz összeütközött.
További tájékoztatást a BKK Facebook-oldalán találhattok:
Ősi városra bukkantak rá a szakemberek.
Zsigó Róbert közölte a részleteket.
Egyszerű lépésekkel megelőzhetjük a betegség kialakulását.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.