
Családja sem érti, miért vetett véget az életének a 11. osztályos Gergő, akit szorgalmas, boldog kamaszként ismertek.
Az Újpesti Bródy Imre Gimnázium csütörtökön tudatta Facebook-oldalán, hogy az egyik diákja öngyilkosságot követett el. A 11. osztályos Ö. Gergő budapesti otthonukban akasztotta fel magát, a tragédia pedig a családját és az iskolát is megrázta, ugyanis korábban nem feltételezték volna a társai körében népszerű fiúról, hogy öngyilkosságot fontolgat - írja a Bors.
A halálesetet államigazgatási eljárás keretében vizsgálja a rendőrség, mert idegenkezűségre utaló jelet nem találtak. A fiatal fiú szülei elváltak, zenész édesapja újabb kapcsolatából még két gyerek született, de Gergő mindkét szülőjével sok időt töltött, édesanyjával többek között Portugáliát is megjárták. Az apa a tragédia miatt lemondta a fellépéseit.
A Bors felkeresésére a diák egyik rokona mesélt Gergőről, aki nemcsak szorgalmas tanuló volt, hanem nagyon jól gitározott is. A gyászoló családtag szerint a fiúnak boldog gyermekkora volt. „Egyáltalán nem értjük, mi vezethetett a szomorú döntéséhez. Látszólag élvezte az apró örömöket, de úgy tűnik, valami félrecsúszott az életében”.
Súlyos vádakkal nézhet szembe a bosszúszomjas nő.
Az első hírek szerint nem arról van szó, hogy valaki kegyetlen módon rátámadott az áldozatra.
Nem mindennapi rablás történt Spanyolországban.
Újra a bíróság elé került Ifj. Dora Ferenc és Alföldi László, a felvidéki magyar maffia két tagja.
Szinte hihetetlen, de túlélte a zuhanást a nyolcadik emeletről az a férfi, akit súlyos sérülésekkel vittek kórházba pénteken.
Továbbra is forrnak az indulatok a képviselő-testületben.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre