
Kisteherautó és autó ütközött, feszítővágóval kellett kiszabadítani egy embert
Győr közelében dolgoznak a tűzoltók.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolHiába magyarázták el a nőnek, hogy nagyon óvatosnak kell lennie, ha egy ágyban alszik a kisbabájával, a tragédia ismét megtörtént.
Őrizetbe vette az ohiói rendőrség a 23 éves Brook Huntert, aki alvás közben véletlenül ráfeküdt hathetes babájára, és ezzel a kicsi halálát okozta. Hunter már a második gyerekét veszítette el ilyen módon – írja a New York Post.

Az együtt alvással az anyák szorosabb kapcsolatot szeretnének kialakítani újszülött gyermekeikkel, azonban a gyakorlat balesetveszélyes is lehet, ha annyira mély alvók, hogy nem veszik észre, ha véletlenül rágördülnek a babára, és így fulladásos halált is okozhatnak, vagy nem észlelik babájuk rosszullétét.
Hunterrel is ez történt múlt év elején, akkor veszítette el első gyermekét. Az esetet követően a nő újra teherbe esett, de az előélete miatt az orvosok többször is figyelmeztették, hogy csak akkor aludjon egy ágyban második babájával, ha elég óvatos lesz. A nő azonban nem foglalkozott az intelmekkel, és a tragédia megismétlődött. Huntert őrizetbe vette a rendőrség.
Az amerikai illetékes hatóságok jelentése szerint az országban évente körülbelül 900 olyan haláleset történik, amelyben félévesnél fiatalabb babák veszítik életüket a szüleik ágyában.

Győr közelében dolgoznak a tűzoltók.

Az 5405-ös utat lezárták.

Küzdöttek az életéért, de nem tudták megmenteni.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.