
Az agresszív tiszás aktivisták már senkit nem kímélnek és a határokat sem ismerik
Az agresszivitásuk nem ismer határokat.
Elgázolt egy embert a Lökösházáról Budapest felé közlekedő személyvonat Sülysápon, a szőlősnyaralói állomásnál - közölte honlapján a katasztrófavédelem vasárnap kora este. A Pest Megyei Rendőr-főkapitányság (PMRFK) sajtóügyelete az MTI-t úgy tájékoztatta, hogy egy nőt gázolt halálra a vonat.
A katasztrófavédelem közlése szerint a szerelvényen mintegy négyszázan utaztak. A sülysápi önkéntes tűzoltókat követően a nagykátai hivatásos tűzoltók is a helyszínre érkeztek, az egységek az utasok biztonságos átszállásában nyújtanak segítséget.
Hadházi Kornél, a PMRFK sajtóreferense az MTI-nek elmondta, hogy a vasúti közlekedés egy pályán halad.

Az agresszivitásuk nem ismer határokat.

Egy családi vita torkollt vérfürdőbe.

Nem a magánytól tart, hanem valami sokkal sötétebbtől.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.