
A Karácsony-Tisza-Vitézy trió úgy szavazta meg Budapest 2026-os költségvetését, hogy még a 2025-öst sem látják tisztán
Budapest 2026-os költségvetését a fidesz frakción kivül mindenki elfogadta.
Három nap, három egyedi tematika – ezt ígéri, az előző években is felejthetetlen élményt nyújtó Szeged International Airshow (SZIA), az ország legizgalmasabb repülős rendezvénye. Drónok, repülők, helikopterek, minden egy helyen, régi kedvencekkel és új sztárokkal a Szegedi Repülőtéren, szeptember 9-10-11-én. (x)
Már a SZIA első napján az ország leglátványosabb légi bemutatójára számíthatunk. Szeptember 9-én egy izgalmas, sosem látott éjszaki látványshow-val kezdődik a programsorozat, melyben ezúttal drónok is szerepet kapnak. Szeged égboltját egyszerre több, mint 100 drón festi majd színesre, de emellett természetesen repülők valamint a pirotechnikai elemek és fényjátékok teszik teljessé a látványt. Szeptember 10-én a nemzetközi légi programoké a főszerep, ahol a hazai élvonal mellett a világ legjobb pilótái is elhozzák leglátványosabb műsoraikat. Szeptember 11-én pedig a helikoptereké a főszerep: ennyi helikoptert még egyszerre sosem láthattunk Szegeden – ígérik a szervezők.

(x)

Budapest 2026-os költségvetését a fidesz frakción kivül mindenki elfogadta.

Nem háborúban kellene álljunk.

Azzal dicsekedett, hogy adrenalinlöketet kap a bántalmazásából.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.