
Szoboszlai és Kerkez összefogott a 4 éves beteg Alexért
A szüők versenyt fotnak az idővel.
A tűz a főépületre is átterjedt.
Egy lakóházzal egybeépített melléképület ég Nyírbélteken, a Sport utcában. A tűz átterjedt a főépületre is.
A nyírbátori és a nyíradonyi hivatásos tűzoltók mellett a nyírbélteki önkéntes tűzoltók is kiérkeztek a helyszínre, öt vízsugárral oltják a lángokat. Az egységek a munkálatok közben kihoztak az épületből egy gázpalackot, amelyet folyamatosan hűtenek - közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság.

A szüők versenyt fotnak az idővel.

Takács Szofi ezúttal Rómában kápráztatta el a zsűrit.

Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.