
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolVan egy település Nagy-Britanniában, melyet Lover-nak, azaz Szeretőnek hívnak.
Valentin-nap környékén itt hatalmas a pezsgés, mindent ellepnek a szívecskék, a kerítéseket, oszlopokat és az épületeket is. Rengeteg látogató is érkezik, hogy innen küldjön levelet, hiszen így a posta bélyegzőn az fog állni: „Szerető”.



Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.