
„Jó apa volt” – rejtélyes módon halt meg a férfi a tengerparti hotelben
Egyelőre a halottkém sem tudja megmondani a halál okát.
Jane Crewe szamojéd kutyák szőréből készít gyapjúfonalat.
Az Edinburghban élő nőnek két ilyen vastag fehér bundájú ebe van, akiket imád, még akkor is, ha gyakran hullatják szőrüket, illetve folyamatos kefélést igényel a bundájuk. Az asszony 7 évvel ezelőtt úgy döntött, elkezdi gyűjteni a selymes, fehér szálakat. A nagy köteget kimossa, szárítja, majd fonalat készít belőle. A nagyon meleg fonalból kis játékokat, pulóvert és takarót köt.
Egyelőre a halottkém sem tudja megmondani a halál okát.
Munkába indult, végül kórházba juttatták.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.