
A világ legjobb sakkozója nekiment Putyinnak, így állítaná meg az orosz elnököt
Garri Kaszparov évek óta az egyik legnagyobb kritikusa Vlagyimir Putyinnak, a sakkozó a világ vezetőihez fordult tervével.
Az 58 éves Garri Kaszparov nagy politikai aktivista hírében áll és rendre élesen kritizálta a Putyin vezette rezsimet. Az orosz elnök most újabb okot adott a bírálatra, ugyanis csütörtök hajnalban megtámadta Ukrajnát.
Garri Kaszparov most öt pontban foglalta össze, szerinte milyen válaszlépéseket kellene tennie a világ vezetőinek, hogy eredménnyel büntessék meg Putyint az Ukrajnában kirobbantott háború miatt – írja a Blikk.
„Most megismétlem, amit már 2014-ben is mondtam: fejezzétek be, hogy mindig igazat adtok nekem, ehelyett inkább fogadjátok meg a javaslataimat. Ezeket a fentiekkel együtt öt pontban foglalom össze” – írta Twitter-bejegyzésében a világbajnok sportoló.
Ezt kéne tenniük a világ vezetőinek Kaszparov szerint:
Top hírek


Vészhelyzet a Földön: „négyszeres” napvihar csap le ránk – a tudósok káoszra figyelmeztetnek
A hatások október 17-ig is eltarthatnak.

,,Semmi sem indít be jobban" - bizarr fétiséről vallott be mindent egy olvasó
Saját bevallása szerint sem normális az érdeklődési köre.
Hírlevél-feliratkozás
Hírlevél-feliratkozás
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre