
Jó hírt közölt Szentkirályi Alexandra: ez rengeteg embert érint
Bár a főváros elherdálta minden pénzét...
Leszúrtak egy idős nőt a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Göncruszkán, a feltételezett elkövetőt elfogták - közölte a megyei rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.
A rendőrségre vasárnap délután érkezett bejelentés, miszerint egy 72 éves nőt a lakásában holtan találtak. A megalapozott gyanú szerint hozzátartozója szúrta meg a nőt, aki a helyszínen belehalt sérüléseibe.
Az 55 éves göncruszkai férfivel szemben emberölés gyanúja miatt folytat eljárást a megyei rendőr-főkapitányság. A nyomozók hétfőn gyanúsítottként hallgatták ki az őrizetbe vett férfit és kezdeményezték letartóztatását.
Bár a főváros elherdálta minden pénzét...
A tűzoltóknak a hőkamerát is be kellett vetniük.
Szabadlábra helyezték Óbuda polgármesterét.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre