
Évekig rejtegette a gyerekek holttestét: közúti ellenőrzés során bukott le a kegyetlen nagynéni
Nemrég ítéletet mondtak felette.
Egy bécsi iskola tanárnője 2021 májusában döntött úgy, hogy egy női bábuval „világosítja” fel a szexualitás legapróbb részleteiről az oktatási intézmény legifjabb tanulóit.
Miközben Magyarországon a kormány törvényben szeretné biztosítani a gyermekek védelmét, addig alig pár száz kilométerre a határainktól már olyannyira beindultak az LMBT-aktivisták, hogy még arra is képesek, hogy a legsérülékenyebb korú kicsiket terheljék „igéikkel”.
Szinte sokkolta a 6-10 év körüli gyerekeket és azok szüleit az az osztrák tanárnő, aki egy női babán tartott szexuális felvilágosítást a diákjainak. A döbbenetes eset egy évvel ezelőtt történt, ám a lurkók még a mai napig nem tudták kiheverni a megrázkódtatást, miután olyan dolgokat kellett látniuk és végighallgatniuk, ami az ő kis lelküket teljesen felkavarta.
Nemrég ítéletet mondtak felette.
Az emberrabló kísérlete még épp időben hiúsult meg.
A szakértő állt elő egy magyarázattal.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélre