
A Médiahatóság hivatalos jelentése: Öngyilkosságra, droghasználatra buzdítja a fiatalokat Azahriah
Közvetlenül, de jól értelmezhetően buzdít.
A miniszterelnök a sertésölésről egy videót töltött fel a közösségi oldalára.
A miniszterelnök a napokban disznóvágáson járt Öttömösön, Mihálffy Béla fideszes képviselőnél. Korábban egy fotót osztott meg arról, hogy sikeresen leölték a malacot.
A disznótorról Orbán Viktor egy videót osztott meg a közösségi oldalán. A kormányfő elárulta, hogy a Csongrád-Csanád megyei községben még nem járt sertésvágáson.
„Hajrá mindenki! Hajrá Magyarország! Hajrá magyarok!” - hangzott el a videóban.
„Viszlát röfi” - írta a bejegyzéshez Orbán Viktor.
Közvetlenül, de jól értelmezhetően buzdít.
Több ezer káresetről érkezett bejelentés.
A forgalom jelenleg egy sávon halad.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.