
Szerelem szárnyak nélkül: megérkezett az első tojás a dömösi gólyapár fészkébe
Megérkezett az első tojás Macus és Szofi fészkébe!
Elképesztő felvetéssel állt elő Márki-Zay, aki szerint Putyin üzletemberén keresztül szerette volna megvenni a Városházát a Fidesz, illetve Orbán Viktor.
A politikus gárdonyi lakossági fóruma előtt a Mediaworks Hírcentrumának több kérdésére is válaszolt, például sok sikert kívánt Gattyán Györgynek a választásokhoz, ugyanakkor önmagát nem gondolja a múlt emberének, hiába utalt rá így csütörtök esti interjújában a milliárdos. Ezen kívül, továbbra is fenntartja, hogy a rezsicsökkentés jelenlegi formájában ostobaság.

Megérkezett az első tojás Macus és Szofi fészkébe!

Itt a Nézőpont Intézet friss, március végi közvélemény-kutatásának eredménye.

Különleges tárgyat bocsátanak licitre.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.