
Veszélyes vezetés miatt szóltak rá, fegyvert rántott – megsebesített egy terhes nőt
Ultrahangról tartott hazafelé, amikor rálőttek az autójukra.
Mint akibe kést döftek – azt mondják, így érezték magukat az áldozatok hozzátartozói az ítélet hallatán. Ma pedig egy másik, döbbenetes és felháborító ügyben kell megjelenniük a bíróságon Budapesten.
Tegnap délelőtt Velencében a veronai busztragédia sofőrje elleni per másodfokú tárgyalásán olyan ítélet született, amely felháborította a hozzátartozókat. Ma pedig egy újabb per veszi kezdetét. Egy fiatal férfi olyan mocskolódó és kegyeletsértő üzeneteket küldözgetett a veronai áldozatok hozzátartozóinak és ismerőseinek a Facebookon, mint: „Nektek is el kellett volna égnetek”. Most szembe kell nézniük ezzel az emberrel is. Ha kíváncsi vagy, mi történt Velencében, valamint ki és hogyan fenyegette az áldozatok családtagjait, akkor keresd a Metropol szerdai számát terjesztőinknél, vagy látogass el holnap is oldalunkra.


Ultrahangról tartott hazafelé, amikor rálőttek az autójukra.

Egyre veszélyesebb trendek terjednek.

Úszni indult, de már nem jutott vissza csónakjára.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.