
Végzetes tragédia történt a bungee jumpingon: ezért halt meg egy 21 éves nő
Megszólalt a polgármester.
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a MetropolEgy nőt brutális kegyetlenséggel öltek meg, holttestére szombaton találtak rá.
A délnyugat-oroszországi Orsk városában az utcán játszott pár kisgyerek, akik egy bőröndre lettek figyelmesek az út szélén. Amikor kinyitották, gyomorforgató kép tárult eléjük: egy nő feldarabolt holttestét rejtette a táska.
A helyi nyomozóiroda azonnal elkezdte a felderítést a gyilkos után. Átvizsgálták a környék összes biztonsági kameráját, amin látszott, amint egy férfi nehézkesen húz egy bőröndöt az út szélére. A tettest egy ismerős segítségével könnyedén azonosították. Az áldozat barátnője szerint a nő ismerte a tettest, régebben szerelmi viszonyban állt a férfival.
A boncmester jelentése alapján a 39 éves nő már 50 órája is halott lehetett. A hölgy testén számos ütésnyom volt látható, és az is, hogy különös kegyetlenséggel végezték ki őt.
A férfit elfogása után azonnal börtönbe szállították, ahol be is vallotta tettét. Mivel az eset a napokban történt, a gyilkos még vár az ítéletre.

Megszólalt a polgármester.

A Kulacs étterem, amit sosem felejtünk!

A férfi teljesen összetört, hogy ő az oka.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.