
Horror: vérben úszva menekült a brutális gyilkosság elől az 5 éves kislánynak
Drámai részleteket közölt a rendőrség a történtekről.
Forrnak az indulatok Gyulán, mióta pedofília gyanújával vettek őrizetbe egy korábbi gyulai jobbikost.
Kedden robbant a hír, a volt jobbikos politikus ellen pornográf felvétel készítése és más bűncselekmények miatt indítottak eljárást. A férfi Jakab Péter pártjának a színeiben indult a legutóbbi önkormányzati választáson, és lelkesen osztotta meg a pártüzeneteket a közösségi oldalán.
Nem sokkal az ügy nyilvánosságra kerülését követően kiderült, a jobbikos politikustól DNS-mintát is vettek a brutálisan meggyilkolt Szathmáry Nikolett ügyében.
A Ripost úgy tudja, gyógyszereket vett be, és arra alkoholt ivott. A férfi nem először kísérelt meg öngyilkosságot: akkor is végezni akart magával, amikor kiderült, ismét nyomozni kezdenek a 7 éves Szathmáry Nikolett meggyilkolása kapcsán.
Régóta beszédtéma volt Gyulán, hogy a helyiek körében közismert volt, hogy a karateedző fogdossa a hozzá járó gyerekeket az edzéseken. A napokban gyermekpornográf képekkel megbukott férfit szinte mindenki ismeri a városban, hiszen évtizedeken át tanított iskolákban önvédelmet, de karate-, vívás- és teniszedzéseket is tartott, rengeteg gyermek járt hozzá. A Bors információja szerint többen azért vették ki csemetéiket az óráiról, mert azok panaszkodtak, hogy túl gyakran és indokolatlanul ér hozzájuk a férfi.
„Több szülő saját szakállára folytatott is nyomozást az ügyben, de nem jártak sikerrel, nem sikerült a bíróságon is használható bizonyítékot szerezni” – mesélte a Borsnak a gyulai informátor.
„Ezért inkább máshoz íratták be a gyerkőcöket. Tartottak tőle tanítványai, mert nagyon furcsán nézett rájuk. Amióta kiderült, hogy lebukott gyermekpornográf képekkel, másról sem beszélnek itt az emberek, úgy vannak vele, hogy végre folyik ellene nyomozás” – mondta az informátor.
Érdekes egybeesés, hogy a 2019-ben a Jobbik színeiben induló edző ugyanabban a hónapban lépett ki a pártból, amikor leporolták és újranyitották Szathmáry Nikolett aktáját.
Drámai részleteket közölt a rendőrség a történtekről.
„Vágyom egy normális kapcsolatra. Mikor fogom megkapni?”
A rendőrség vizsgálja a tragédia pontos okát.
Nem akar lemaradni a Metropol cikkeiről? Adja meg a nevét és az e-mail címét, és mi hetente három alkalommal elküldjük Önnek a legjobb írásokat!
Feliratkozom a hírlevélrePortfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.